Booking.com

Propozycja: Szlak św. Jakuba

  • 01/04/2017 05:11
  • hiszpania, szlak św. jakuba, warszawa, astroga, madryt, barcelona, santiago de compostela, wrocław, bagaż podręczny, ryanair, vueling

Dzisiejszą propozycją wakacyjnego wyjazdu jest podróż do Hiszpanii oraz przejście pieszo odcinka Astorga-Santiago de Compostela.
Jest to część szlaku św. Jakuba. 
Podczas naszej podróży będziemy mieli także możliwość odwiedzenia Madrytu oraz Barcelony.
 
 
Naszą podróż rozpoczynamy we Wrocławiu lotem do Madrytu. Dla naszego przykładu podróż odbędzie się od soboty 22 lipca do poniedziałju 7 sierpnia. Jest to czas, którym powinniśmy ze spokojem zdążyć zrobić całą trasę. Oczywiście daty można dopasować według własnego uznania.
Lot do Madrytu odbywa się na pokładzie samolotu Ryanair.

REZERWUJ TERAZ!

 

Kolejnym etapem będzie przemieszczanie się z Madrytu do Astrogi. Najdogodniejszą opcją będzie zakupienie biletu na bus Alsa. Możemy go zakupić TUTAJ. Codziennie jest do wyboru parę godzin odjazdu,a podróż trwa około 4h.
 
Po przejściu szlaku z Astorgi do Santiago de Compostela będziemy mieli możliwośc powrotu do Warszawy z przesiadką w Barcelonie, gdzie będziemy mieli trochę czasu na zwiedzanie. Lot powrotny w obu przypadkach odbywa się na pokładzie samolotów Vueling.

REZERWUJ TERAZ!

 

Noclegi: ZAREZEUJ TUTAJ!